^Atgal į viršų

.

mod.

NUORODOS

logo lt

 

 tevu linija baneris 

 

 

   SVEIKATAI PALANKUS 300x222 2

vt

 

sviec

 

 utenos raj savivaldybe 2

vmi

E valdzia

sodra logo

Svetainėje lankosi 121 svečias ir nėra prisijungusių narių

Krepšinio varžybose laimėjo II vietą

     101Krepšinio varžybose,  kurios vyko 2018 m. balandžio 13 dieną, rungėsi Utenos darželių priešmokyklinių grupių komandos. Utenos lopšelio-darželio „Saulutė“ komanda laimėjo antrąją vietą, o jos narė Smiltė Vaiciukevičiūtė, "Žiogelių" grupės auklėtinė, gavo asmeninį apdovanojimą "Taikliausia žaidėja".
Džiaugiamės kartu su mūsų mažaisiais krepšininkais!

2 % parama

Gerbiami tėveliai ir kiti bendruomenės nariai,
     Dėkojame Jums už geranorišką paramą skiriant 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lopšeliui – darželiui „Saulutė“. Jūsų paramos dėka galime gerinti  įstaigos ugdomąją aplinką.

Skaityti daugiau...

Paminėta Tarptautinė triukšmo suvokimo diena

     100 40482018 m. balandžio 13 d. Dauniškio gimnazijoje „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai susitiko su Tylos karaliais, kurie vaikučius pamokė, kad triukšmas ne tik kenkia žmogaus sveikatai, bet ir nuotaikai. Tylos karaliai supažindino vaikučius su tylos ženklais, papasakojo apie žmogaus ausies sandarą, paaiškino, kodėl reikalinga gestų kalba. „Žiogelių“ grupės auklėtinė Smiltė Vaiciukevičiūtė padeklamavo prasmingą eilėraštį apie tylą. O Dauniškio gimnazijos mokinė Goda Savarauskaitė padainavo vaikučiams skambią dainelę. Po to visi kartu  žaidė interaktyvius žaidimus, kuriuose reikėjo atspėti, kokie gyvūnėliai kokius garsus skleidžia.

Parengė Kristina Jasiūnienė

nuotraukos

Kalbėjo apie vandenį

     1012018 m. balandžio 13 dieną vaikučiams edukacinius užsiėmimus vedė Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė. Užsiėmimų metu vyko diskusijos, žaidimai, vaikai daugiau sužinojo apie geriamąjį vandenį, jo kokybę, naudą ir įtaką sveikatai, mini laboratorijoje tyrė vandenį ir nustatė, kad iš krano bėgantis vanduo yra švarus ir geras.

nuotraukos

Tapo Lietuvos mažųjų žaidynių II etapo laureatais

     1012018 m. balandžio 11 dieną Utenos Dauniškio gimnazijos salėje vyko Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas, kuriame dalyvavo  „Gandrelio“, „Želmenėlio“, „Voveraitės“ ir „Saulutės“ lopšeliai-darželiai. Mūsų darželio komanda: Evita Vazgelevičiūtė, Urtė Jonikavičiūtė, Matas Glinskas, Vytis Visockis, Karilė Bernotaitė ir Justas Valteris tapo II-ojo etapo laureatais. DŽIAUGIAMĖS MAŽAISIAIS SPORTININKAIS! Balandžio 28 dieną Panevėžyje vyks finalinis festivalis.

Ramutė Tutinienė, Jolanta Šinkūnienė

nuotraukos

Copyright © 2013. Vaikų lopšelis - darželis SAULUTĖ  Rights Reserved.