• 3darzelis..jpg
  • 4darzelis.jpg

Lietuvos mažųjų žaidynės 2024

Darželio „Saulutė“ vaikučiai  nuo vasario mėnesio dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių virtualiuose fizinio aktyvumo užsiėmimuose. Vyko magiškas futbolas, plaukimas, orientacijos lavinimas, boksas, ritminė gimnastika, kosminis krepšinis, lengvoji atletika ir karatė. Minint 10 metų Lietuvos mažųjų žaidynių 2024 (LTMŽ) jubiliejų, gegužės 11-ąją Jonavos sporto arenoje įvyko didysis baigiamasi žaidynių festivalis. Čia dalyvavo komandos iš 40 ikimokyklinio ugdymo  įstaigų. Mūsų Utenos vaikų darželio - lopšelio „Saulutė“ komandą sudarė 6 vaikai ir 2 pedagogai. Džiaugiamės sportuoti mėgstančiais vaikais, tad kviečiame nesustoti ir judėti toliau kartu su LTMŽ.

Parengė mokytojos Kristina T. ir Monika T.

Mini rankinio turnyras

Gegužės 13 d. Utenos daugiafunkciniame centre vyko mini rankinio turnyro varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Būsimieji mokinukai „Paukštelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių sportininkai  rugtyniavo su komandomis iš „Šaltinėlio“, „Pasakos“, „Želmenėlio“, „Varpelio“ ir „Gandrelio“ darželių. Pralaimėjusių nebuvo. Priešmokyklinukai parsinešė medalius ir saldžias dovanėles.

Parengė mokytojos Aušra ir Viktorija

Svečiuose Emos mama

„Voveriukų“ grupėje lankėsi Emos mamytė. Ji papasakojo ir parodė kaip prižiūrėti dantukus. Pateikė užduotis, o paskui visus apdovanojo medaliais.

Parengė mokytoja Loreta

Paroda „Paukštelio giesmė“

Balandžio - gegužės mėn. įstaigoje vyko pavasarinė vaikų ir mokytojų kūrybinių darbų paroda „Paukštelio giesmė“. Savo kūrybines kompozicijas eksponavo visos darželio grupės. Įspūdingi darbai, puikios idėjos, įdomūs sprendimai. Ačiū parodos dalyviams.

Parengė logopedė Dalė

toy         bureliai

Būreliai

maitinimas             diplomas