• 3darzelis..jpg
  • 4darzelis.jpg

Priėmimo sąlygos

Vaikų priėmimas

1. Utenos vaikų lopšelio – darželio „Saulutė“ darbo laikas nuo  7. 00 iki 17.30 val. Vaikų priėmimas vyksta iki 9.00 val. (apie vaiko atvykimą ar neatvykimą į darželį tėvai informuoja grupės auklėtoją iki 8.00 val.), o pasiimti prašome iki 17.30 val.
  2. Naujai atvykstantys vaikai priimami su vaiko sveikatos pažymėjimu (forma Nr. 027-1/a).

Vaikų maitinimas ir atlyginimas už darželį

1. Vaikai maitinami 3 kartus per dieną. Norint atsisakyti pusryčių ar pavakarių, prašymą direktorei rašyti nuo pirmadienio, nurodant trukmę (ne mažiau kaip savaitę).
  2. Jeigu vaikas įstaigą pradeda lankyti iki mėnesio 15 dienos (įskaitytinai) ar išvyksta iš jo po mėnesio 15 dienos, mokama visa maisto gamybos kaštų (20 Eur) ir atlyginimo už ugdymo sąlygų tenkinimą (7.35 Eur) kaina. Jei vaikas įstaigą pradeda lankyti po mėnesio 15 dienos ar išvyksta iki mėnesio 15 dienos (įskaitytinai), moka pusę minėto atlyginimo.
  3. Norint gauti mokesčio už vaiko maitinimą lengvatą, reikia rašyti prašymą direktorei ir pateikti pažymas, suteikiančias teisę į lengvatą. Lengvata taikoma nuo einamojo mėnesio.
  4. Už darželį reikia mokėti  AB „Šiaulių bankas“, banko sąskaita LT957181100000142759 arba internetu arba „Perlo“ terminale iki einamojo mėnesio 20 dienos. Mokant įmokas įvedami šie rekvizitai:
  5. Tėvui pateikus prašymą dėl vaiko išbraukimo iš ugdymo įstaigos sąrašų, atlyginimas sumokamas paskutinę lankymo dieną.

Įstaiga – Utenos vaikų lopšelis-darželis Saulutė“ 19018067
   Mokėtojas – vaiko, už kurį mokama, vardas ir pavardė bei grupė
   Įmokos suma – būtinai lygiai tokia, kokia nurodyta atsiskaitymo lapelyje.

Išskirtiniais atvejais (išvykstant, pametus mokėjimo kvitą)  - darželio kasoje.

1. Norint išvykti iš darželio, reikia rašyti prašymą direktorei. Mokestis sumokamas paskutinę lankymo dieną.
  2. Nelankius darželio 2 mėnesius be priežasties, vaikas išbraukiamas iš darželio sąrašų.

Higiena ir vaiko sveikata

1. Į darželį vaikai turi būti vedami švarūs, aprengti švariais drabužėliais. Grupėje vaikai turi turėti tinkamą avalynę su pakulne. Skyreliuose rekomenduojame turėti atsarginius  drabužėlius. Viršutiniai drabužėliai turi būti patogūs ir praktiški, atitinkantys oro sąlygas, nesudarantys sunkumų vaikui rengtis savarankiškai.
  2. Negalima priimti vaikų, kurie turi ūmių, užkrečiamų ligų požymius (karščiuoja, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, aštriai kosti, yra pūlingų išskyrų iš nosies), t. p. turinčių utėlių ar glindų.
  3. B ū t i n a grupėje palikti tėvų darbo, namų ir mobiliojo telefono numerius, kad galėtume Jus informuoti vaikui susirgus ar įvykus traumai -  suteikiant vaikui  pirmąją med. pagalbą,  tėvų dalyvavimas yra būtinas. Pasikeitus telefono numeriui informuoti grupės auklėtojas.

Dienos ritmas

1. Pasivaikščiojimui vaikai vedami 2 kartus per dieną pagal grupės režimą. Žiemą į lauką vaikai vedami  pagal higienos normas: esant lauko temperatūrai tuo metu iki  -12°C. Pageidaujame, kad vaikų apranga lauke atitiktų temperatūros pokyčius visais metų laikais. Į lauką vedami visi grupėje esantys vaikai.
  2. Kiekvieną dieną visi vaikai migdomi popiečio miego pagal grupės režimą. Nenorintiems miegoti, pasiūloma pailsėti atsigulus.

toy         bureliai

Būreliai

maitinimas             diplomas

saulute